اخبار روزنامه سپید
اخبار روزنامه سپید

سپید آنلاین - تنها روزنامه پزشکی ایران

سپید آنلاین
  1. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: لازمه حضور در بازارهای جهانی صادرات دارو چشم پوشی از منافع کوتاه مدت و توجه به منافع دراز مدت است.
  2. عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: کمتر از ۲۰ درصد اعتبارات پیش بینی شده برای اورژانس تهران تخصیص یافت و امیدواریم ۲۲ میلیارد تومانی که در لایحه ۹۷ در نظر گرفته شده تحقق و تخصیص یابد.
  3. رئیس بخش پیوند قلب اطفال در مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب شهید رجایی از انجام موفقیت آمیز ۴۸ عمل پیوند قلب در سال‌جاری در این بیمارستان خبر داد.
  4. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از "لی یونگ ئه" بازیگر نقش " یانگوم" در سریال "جواهری در قصر" به دلیل کمک انسان دوستانه 56 هزار دلاری به زلزله زدگان غرب کشور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول تقدیرکرد.
  5. وزیر بهداشت از سرمایه‌گذاری کره جنوبی در ایران در حوزه سلامت خبر داد و اعلام کرد که قرارداد ساخت سه بیمارستان در ایران با سرمایه‌گذاری کره جنوبی منعقد شده است.
  6. اگر شما بر‌اساس آنچه که محققان و پژوهشگران بیان می‌کنند، کم خواب هستید، در این صورت بدون شک در کاهش وزن خود، دچار مشکل خواهید شد.
  7. رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کره جنوبی به منظور گسترش همکاریها در این حوزه دیدار و گفتگو کرد.
  8. وقتی‌که مبتلابه اختلال نعوظ می‌شوید (Erectile Dysfunction) برای بازگرداندن زندگی جنسی خود هر کاری را انجام خواهید داد. برای مثال، ممکن است ریشه‌های گیاه جینسینگ را بخورید، نوشیدنی‌های خاصی همچون آب انار را بنوشید و حتی ممکن است که طب سوزنی را نیز امتحان کنید. آیا واقعاً این مواردی که بیان‌شده‌اند می‌توانند در حل اختلال نعوظ موثر باشند؟
  9. این روزها، زردچوبه بین ادویه‌های موجود در خانهٔ شما، جایگاه خاصی دارد. زردچوبه دارای ترکیبی به نام کورکیومین (Curcumin) بوده که از لحاظ سلامتی، فوائد بسیار زیادی دارد، از جمله خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهاب، ضد تومور و ضد ویروس.
  10. اولین همایش بین‌المللی فرآورده‌های حلال از ۲۲ تا ۲۴ آذر ۹۶ در مشهد مقدس برگزار می‌شود.